gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Group 88.jpg

Luxe villa te koop in Calpe met zwembad en zonneterrassen – comfort, privacy en mediterrane elegantie

Prijs

€1.525.000

Aantal slaapkamers 3

Aantal badkamers 3

Omschrijving

Luxe villa te koop in Calpe met zwembad en zonneterrassen – comfort, privacy en mediterrane elegantie

Stijlvol wonen op één niveau met optimale privacy
Deze exclusieve villa in Calpe biedt alles wat u verwacht van een hoogwaardige woning aan de Costa Blanca: comfort, ruimte, privacy en een verfijnde afwerking. De woning is volledig gelijkvloers ontworpen, met een doordachte indeling die zowel functioneel als uitnodigend aanvoelt. Of u nu op zoek bent naar een permanente woonplek of een luxueus vakantieverblijf, deze villa biedt u het beste van beide werelden.

Drie slaapkamers met elk een eigen badkamer
De villa beschikt over drie ruime slaapkamers die rust en comfort uitstralen. De master bedroom is voorzien van een en suite badkamer en straalt een ingetogen elegantie uit, met oog voor detail en hoogwaardige materialen. De overige twee slaapkamers zijn eveneens ruim en beschikken elk over een eigen moderne badkamer, wat zorgt voor maximale privacy voor bewoners en gasten. Een extra gastentoilet verhoogt het gebruiksgemak in de dagelijkse praktijk.

Lichte leefruimtes met een open indeling
Centraal in de woning ligt een royale woonkamer die baadt in natuurlijk licht. Dankzij de open indeling vormt deze ruimte een harmonieus geheel met de volledig uitgeruste keuken. De keuken is modern en functioneel ingericht en biedt directe toegang tot het buitenterras. Hierdoor ontstaat een vloeiende verbinding tussen binnen en buiten, ideaal voor wie houdt van een ontspannen leefstijl onder de mediterrane zon.

Genieten van het buitenleven, het hele jaar door
Het exterieur van de villa is ontworpen om optimaal te genieten van het klimaat in Calpe. Meerdere terrassen, zowel overdekt als open, bieden op elk moment van de dag een aangename plek om te ontspannen. Of u nu beschutting zoekt in de schaduw of wilt zonnebaden in alle rust, deze woning maakt het mogelijk. In het hart van de tuin ligt het fraaie privézwembad, een verfrissend middelpunt dat uitnodigt tot relaxen en onthaasten. De groene omgeving zorgt voor een gevoel van rust en volledige privacy.

Gelegen in een rustige en gewilde wijk van Calpe
De villa bevindt zich in een geliefde woonwijk van Calpe, waar rust en bereikbaarheid hand in hand gaan. Binnen enkele minuten bereikt u de uitgestrekte zandstranden, gezellige restaurants, winkels en andere voorzieningen die het leven aan de Costa Blanca zo aantrekkelijk maken. Calpe is een bestemming met karakter, bekend om de iconische rots Peñón de Ifach, zijn levendige sfeer en de perfecte balans tussen natuur en comfort. Deze locatie biedt een ideale mix van ontspanning, levenskwaliteit en Spaanse charme.

Bent u op zoek naar een instapklare luxe villa in Calpe met alle comfort van moderne voorzieningen, de rust van een privéperceel en de elegantie van een stijlvolle afwerking? Neem dan contact op met VossenCasas voor meer informatie of om een bezichtiging te plannen.

Details
Kenmerken

Details

Prijs €1.525.000
Type object Villa
Referentienummer 12486VCMI
Plaatsnaam Calpe
Regio Alicante

Kenmerken

Aantal slaapkamers 3
Aantal badkamers 3
Zwembad Ja
Garage Nee
Tuin Nee
Peter Vos
Makelaar
Reageer op dit object
Deel dit object via social media

Bekijk ook

Frontal (Large).jpg
Salón (Large).jpg
Dormitrio (Large).jpg
Frontal (Large).jpg Bekijk dit object
€1.425.000
Javea

VCM25003

160m²
1000m²
4
4
D10 - Villa Ámbar, Las Lomas del Rey, Jávea (4).jpg
D10 - Villa Ámbar, Las Lomas del Rey, Jávea (6).jpg
D10 - Villa Ámbar, Las Lomas del Rey, Jávea (2).jpg
D10 - Villa Ámbar, Las Lomas del Rey, Jávea (4).jpg Bekijk dit object
€1.550.000
Jávea

VCASLRD10

150m²
978m²
3
3
048515b13e6553c33bbb387da87a49fc0eeb894e.jpg
00a4eb62c5c75302205f90b29c3b8e3a14e57f45.jpg
a5509efca25b8af7ce227b5819283a7870d6bb09.jpg
048515b13e6553c33bbb387da87a49fc0eeb894e.jpg Bekijk dit object
€1.550.000
Benissa

VCHH2498V

444m²
1050m²
4
4